Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Záložky Opera

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, kde jsou v Opeře na disku uložené záložky oblíbených. Rozbila se mi základní deska počítače a tak bych chtěl do nového počítače znovu nainstalovat prohlížeč Opera verze 44. Ve starém počítači jsem měl v Opeře spoustu záložek a tak bych je chtěl nějakým způsobem, pokud to jde, přenést do nového počítače s nově nainstalovanou Operou. Disk s instalací Opera zůstal nepoškozený, tak jsem si myslel, že by to požít. děkuji za rady.

Inštalované: C:\Program Files (x86)\Opera
Profil: C:\Users\Juli\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Stable
Cache: C:\Users\Juli\AppData\Local\Opera Software\Opera Stable

Najprv si ale musíš v zobrazení priečinkov zvoliť "zobrazovať skryté súbory, priečinky a jednotky".