Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FFox aktualizace_nechci

V nastavení mám zakázané automatické aktualizace aplikace. Jak je možné že se stejně provede bez mého vědomí? Dost to štve, když oblíbené doplňky kvůli tomu přestanou fungovat (viz IDM downloader a jiné).
děkuji za radu
Petr

Uz to stacilo, prestan s tim, uz vime z minula, ze umis vkladat obrazky.

Zadny vykon pri tom nastaveni neklesne, samozrejme kazdy (skoro kazdy) snad mame zaskrtnutou tuto volbu "nevyhledavat aktualizace", podle dotazu to tak ma i tazatel a pta se, ze se mu to presto aktualizuje, coz je trochu divne, ale hned v prvni odpovedi od Karla zaznelo, ze mozne. Urcite je dobre a take to tak mam, zakazat "mozilla maintenance services" ve sluzbach windows.

nejlepší reakce podle mne je neragovat na podobné výplody vůbec.

V první větě jsem psal, že mám zakázané automatické aktualizace =(vysvětlení pro někoho: rovná se) tohle právě nefunguje.
Jinak bych tady ten dotaz vůbec nekladl ;-)
Samozřejmě mám nastaveno i v app.update.auto volbu false.
Nejlepší bude asi reinstall. Nechce se mi to ale dělat kvůli záloze všech nastavení. MozBackup to jistí jako poslední možnost. Zaujala mě ale poznámka o esr verzi.Jak se liší?

Nijak

Firefox - klasicky Firefox ma myslim aktualizacni dobu, to jeste vyssi cislicko verze s novyma uzasnouckyma funkcema po nejakych cca. 2 mesicich nebo snad dokonce po 6 tejdnech.

Firefox ESR - je ten samy Firefox, akorat ma aktualizacni dobu, kdy chodi pouze bezpecnostni aktualizace bez novych funkci asi cca. rok. Tudiz mas cely rok jeden nezmeneny Firefox ESR, ve kterem jsou opravovany vsechny nalezene chyby a za rok rovnou skocis na dalsi ESR Firefox o 7 cisel vyssi se spoustou novych funkci, ktere by bylo lepe kdyby nikdy nevznikly. Je to proste lepsi, protoze to je jine jen kazdy ok a ne co 6 nedel.

Pokiaľ myslíš zakázanie aktualizácií - to sa týka samotného FF. Ovšem doplnky tie sa aktualizujú samostatne, neprechádzajú serverom Mozilly.
ESR - Extended Support Release - rozšírená podpora - týka sa to staršej verzie 52. Normálna verzia FF 52 zablokovala NPAPI - teda prehrávanie videí vo flashi (okrem oficiálneho flashu od Adobe) tretích strán Shockwave, Silverlight. A práve ESR verzia toto odblokuje a videá sa prehrajú.
Ale i na verzie nonESR je možnosť toto povoliť - úpravou príkazu v about:config.
Teraz mám FF53.0 64-bit (teda nie ESR) a všetky videá mi to prehráva. Povolil som si NPAPI.