Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstalování driveru?

Dobrý večer,

mám takový problém. Přeinstalovávali jsme počítač a potom bylo potřeba nahrát tam nějaký Drivery (na ikony - aby nebyly tak veliké).
Zkoušeli jsme stahovat různé drivery, a vypadá to, že tam zůstal jeden, ale nemůžu ho vůbec najít v Tento počítač - Odinstalovat programy.
Chtěla bych ho úplně smazat z počítače - foto programu v příloze.
Nevíte někdo prosím, jak na to? Po spuštění PC asi po 20 minutách objeví ty tabulky, co přikládám ve screenu.

Předem mockrát děkuji.

obrázky se strkají na normální imagehosting, kde jsou okamžitě vidět bez stahování a zadávání stupidní captscha.

Zkoušeli jsme stahovat různé drivery

základní deska od jednoho výrobce má jeden support a ten nabízí (pro tajnou integrovanou grafiku) jeden ovladač. samozřejmě se při instalaci začíná driverem chipsetu, už od minulého století a nic se na tom zatím nezměnilo. (ledaže je tajný hardware z díly amd)
tajná externí grafika má ovladače podle svého výrobce - opět tam bude jeden = poslední.

hw sestavu vypíše program speccy. ten výpis se dá dokonce ojet myšem a zkopírovat jako text.

Jak už Ti píše lední brtník, nejlepší by byla nová instalace WIN. Mohla bys zkusit ještě nějaký bod obnovení systému. Ovladače stahuj pouze ze stránek výrobce toho notebooku, nikde jinde.

Začni chipsetem, potom ostatní a až je budeš mít všechny nainstalované, tak uživatelské programy atd.
Na programy typu avast a seznam software zapomeň, není to k ničemu dobré.