Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIFI přestala fungovat z minuty na minutu

Dobrý den, jdu za Váma s dotazem ohledně wifi. Mám doma notebook Packard Bell Easynote TV44HC. Do včerejšího večera vše fungovalo naprosto v pořádku. Já hrála online hru na svém notebooku a přítel na svém, oba připojení na naší wifi. Najednou mi hra z ničeho nic spadla, wifi se odpojila a už se za žádných okolností nedala připojit. Přítelovi wifi stále jde, takže problém v routeru to nebude. Po spadnutí hry jsem vpravo v přehledu událostí měla něco s bránou firewall, ale přístupy jsem měla povolené. Zkoušela jsem hledat aktualizace driverů na wifi a nepomohlo, odinstalovala jsem ve správci zařízení síťové adaptéry (mám síťový adaptér Broadcom 802.11n) a taky nepomohlo. Vždy, když se pokusím o zapnutí wifi, tak mi ze zapnuto přeskakuje na vypnuto a prostě se nezapne za žádnou cenu. Zkoušela jsem i obnovení systému v případě, že by to udělala nějaká skrytá aktualizace během hraní, ale nic. Za jakoukoliv radu budu vděčná, jsem opravdu z toho zoufalá. Notebook používám i k práci. Děkuji všem za pomoc!

Ten notebook je uplna sračka to je pravda, Acer celkovo ako značka a aj PackarBell sů sračky, ale zas bych to nepsal takto, lebo tazatel to može pochopiť aj tak že každy ntb od aceru je značka, i když aj oni majú pár dobrých kusov. Len jde o to že ich je menej ako od konkurencie..