Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Autoplay Win 10 creators update

Dobrý deň, zistil som, že mi nefunguje AutoPlay na DVD, alebo CD v mechanike. Problém je ten, že keď vložím nejaké CD, alebo obsah s hrou, tak ma neupozorní ikona, teda že automatické prehratie. Zistil som, že aj po vybratí DVD, alebo CD sa obsah nerefreshol. Takže keď vyberiem nejaké CD, tak vo Windowse sa tvári ako keby tam ešte CD je. Po stlačení F5 sa to načíta a autoplay beží. Neviete ak to opraviť, aby po vybratí DVD, alebo CD to automaticky refreshlo? Ďakujem.

Mate v počítači asi nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. V núdzovom režime systému vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org. Všetko čo nájde odstráňte.

===
ak zatiaľ nič nepomohlo:
4. Vložte inštalačné CD a vykonajte opravu systémových súborov:
- Windows - Štart - Spustiť (ako správca) a vypísať sfc /scannow
- ENTER

1. V "Správcovi zariadení" odinštalujte zariadenie DVD.
2. Vypnite počítač a odpojte DVD mechaniku od zdroja a základnej dosky.
3. Spustite PC
4. Vypnite PC
5. Pripojte DVD mechaniku k zdroju a k základnej doske.
6. Zapnite PC
7. Windows nájde nové zariadenie a pripraví ho k použitiu.