Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Email na skrill podporu.

Krásný den přeji.
Potřeboval by jsem email na podporu z webu www.skrill.com (něco jako paypal) jenže nevygooglil jsem jaký mají email a jejich kolonka kontakt mi nejde vepsat svuj email. Začerní se mi políčko pro svůj email a nejde to tam vepsat.
Nekontaktoval prosím někdo jejich podporu a neposlal mi jejich email pro CZE kontakt?:) Děkuji pěkně.

skrill@skrill.com

Byznys účty:
help-business@skrill.com
merchantservices@skrill.com

Edit: CZ kontakt nemají a v češtině již neodpovídají, jenom v angličtině. Celkově to jde s nimi nějak z kopce, u obchodníku zpoplatnili vedení účtu (cca 300 Kč), zdražili převody na bankovní účet (cca 100 Kč) a poslední kapkou je převod korunových plateb na EURO a u banky plátce zpět na Kč, takže dvojitá konverze, která dělá cca 1.7 Kč na EURO, t.j. při platbě 500 EURO cca 850 Kč navíc! Samozřejmě plus poplatek na straně obchodníka, asi 300 Kč při 500 EURO, takže korunová platba je pak "zlatá"! Nemluvě o tom, že stále nedokáží vygenerovat normální výpis z účtu pro potřeby účetnictví.

To ano, mi to dělá nějakých 10% poplatků při přeodu z my paysafe učtu na skrill a později na bankovní konto. Bohužel jsem nenašel jiný zpusob jak převádět z my psc na běžý učet takže musím přes todle. Děkuji vám oboum za radu, použiji.