Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc neviem kde stiahnem driver na samsung k5

Dobry den .Kupil som si Mp3 prehravac samsung k5 po naistalovani cd mi pocitac vobec nereaguje na mp3 prehravac ani neukaze jeho disck iba da ze nasiel hardver a ale nema nanho ovladac skusali sme to na drhuhom pc ani tam to nefungovalo ani po naistalovani z cd ani ked sme dali hladat .. neviete niekto kde zozeniem alebo neda mi niekto link kde stiahnem ovladac na samsung k5 na windows xp ....Dakujem za radu
:.(:.(:.(:.(:.(:.(

Šetři smajlíkama, ať zbyde i na ostatní! (host) (JaFi)

Prepacte mi za moje predosle prispevky. Precital som si "skor nez polozite otazku", takze uz viem ako spravne reagovat. Takze na stranke vyrobcu sa nachadza len software na prenasanie hudby. Tento program je pre mna nepotrebny a po nainstalovani to moj problem neriesi. Ja potrebujem, aby sa mi mp3 prehravac po napojeni na pocitac tvaril ako novy disk. Vo Viste mi to takto fungovalo, ale po preinstalovani na XP (Pro SP2) uz nie. Ked dam vo vyhladat novy hardware, tak mi zariadenie sice najde, ale ovladace na CD, ktore som k nemu dostal nie. Na internete sa mi tiez nedari najst. Dakujem za reakcie

Chlape, co tedy píše návod? Musí tam být, jak to zprovoznit
pod různými operačními systémy, taky tam musí být TroubleShootings.
Nejvíce pravděpodobné je, že na CD je priečinok Drivers,
v tom jsou priečinky pro různá Windows, takže si najdi tvůj OS,
dzigni pravým tlačítkem na inf soubor a vyber Nainstalovat,
pokud tam není exe soubor.

Nie vobec nic take na tom cd nieje iba insalacny progrma s ktorym am samsung pracovat ale ako ma s nim pracovat ked windows ho nevie najst ... proste v Computer Management,Device Manager mi ho najde ze samsung ale nema nanho ovladac aj ked dam hladat alebo preinstalovat tak ho nenajde a je v zltom kruzku ,,,,,

Na CD musí být návod, když není, tak si ho stáhni z prvního odkazu.

Odinstaluj a odeber všechno, co se tvého Samsungu týká, restartuj.
Pak napřed spusť instalaci z CD, ne abys tam napřed strčil Samsung.
Patrně ti dá instalátor vybrat model a typ Windows a po dokončení
instalace to pofachčí, možná budeš během instalace vyzván k připojení
přehrávače do USB.

Vyskusal som vsetko mozne aj navod precitat jedna sa o to ze som preinstaloval vistu na xp vsetko mi ide ako ma len ked mp3 prehravac zapojim nenahodi mi novy disck a napise novy hardver ale on sam nenajde ovladac ako driver v device manage mi svieti samsung v zltom kruzku ja nepotrebujem program na pracu s nim ja potrebujem aby mi nahodil disk v tomto pocitaci v anvode som vsetko spravil co kazali le aj tak to nefunguje a na cd nieje driver ...

mám ten samý problém,vše fungovalo normálně do té doby ,než jednoho dne začlo pršet a do mp3 se dostala vlhkost -opravdu nepatrné množství.Večer jsem si sedl k pc jako vždy ale najednou mi to nic nenačetlo.Zkoušel jsem všelijaké možnosti ,ale nic.Stále to píše "neznámé zařízení" a taky bez driveru.Myslím ,že se to mohlo vyskratovat apod-jen mi vrtá hlavou to ,proč se to normálně při připojení k USB nabíjí,ale nesynchronizuje se.:-(