Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovenie do továrnych nastavení

Dobrý deň.
Mám taký problém, ktorí mi bráni obnoviť svoj notebook: Acer aspire e15- 2015 do továrnych nastavení. Vždy, keď zvolím možnosť obnovenia, tak sa notebook obnovuje a asi v polke procesu, prestane a vyhodí mi chybu: Nepodarilo sa obnoviť, skúste opäť neskôr. Chcem zistiť ako na to, pretože keď hrám hry, mám málo FPS, a zhruba pred pol rokom, som hral úplne v pohode.

# To se stavá v prípade ze chybí soubory k obnove.
TiP ~ Mas-li instalacní médium s Windows X, nech ho behem obnovení v portu USB (cerný 2.0), ctecka DVD.
* Na tvuj problém, by stacilo jen obnovit ovladace, nebo vytvorit nového uzivatele, kde budes v zcela novém, cistém prostredí.

Ale keď robím v BIOSE, tak to mám nejako uzavreté, akoby mi nešlo uprednostniť bootovanie z USB.
Ako si to myslel? tak že dám nejaký WIN do USB, a zvolím normálne cez nastavenia obnovenie systému ?
Nedalo by sa to nejako inač, asi nemám aktuálne CD,USB.
Či by to nešlo nejako cez vytvorenie osobitného DISCU v tomto počítači, a následne z neho bootovať ?