Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook převážně na hry do 35k

Zdravím,

potřeboval bych poradit s notebookem, který budu využívat převážně na hry. PC nepřichází v úvahu, jelikož jsem neustále mimo domov a nemám jak ho brát s sebou.

Cena by měla být kolem 35k. Rád bych, aby rozjel nové hry typu Witcher, Doom, Total War na vyšší detaily s plynulým obrazem (snad to v téhle ceně jde). Nejdříve jsem chtěl 17,3", ale tam je menší výkon oproti 15,6".

Zaujali mně dva modely, více spíš to Lenovo.

Lenovo

Asus

Budu rád za veškeré rady.

Předem díky.

Nejdříve jsem chtěl 17,3", ale tam je menší výkon oproti 15,6".

nevim, kdo ti takovy nesmysl rekl, neni to pravda. Vykon zalezi na rozliseni obrazu ne na velikosti obrazovky, takze pokud bude 15,6" i 17,3" mit oboji stejne parametry a fullHD obraz, vykon bude stejny.

Oba jsou vykonove stejne, ale ja bych doporucil radeji Asus.

Jinak ty vyssi detaily, no neverim, ze nebudes muset v The Witcher 3 nebo nejnovejsim Toal Waru delat nejake kompromisy, co vim, tak jsou to docela narocne hry, ale v te cene na hry ty notasy oba OK, nic lepsiho moc nenajdes, maximalne jeste mrkni na notasy od MSI.

RAM je v pohledu vykonu zcela nezajimava.

SSD je urcite lepsi 256GB Lenova nez 128GB Asusu.

HDD je vzhledem ke hram urcite lepsi 7200ot. Asusu nez 5400ot. Lenova.

---

Osobne bych dal na SSD system a na hry pouzival HDD a tim padem vyhoda pro Asus, ale zalezi na tobe, treba budes mit vzdy nainstalovany 2-3 hry a budes to mit vse na SSD a na HDD jen uzivatelska data, potom je vyhodnejsi Lenovo.