Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velmi málo FPS ve hrách s GTX 1060 3GB OC

Dobrý den,
mám takový menší problém na Vánoce jsem si pořídil GTX 1060 3GB OC, no a postupem času jsem zjistil že mám ještě snad méně fps než s předchozí grafikou AMD HD 7700, problém je v tom že si myslím že nestíhá procesor nebo že nestačí zdroj, například v Train Simulatoru 2017 jsem míval takových 80fps při dešti a s touto novou grafikou už jen 25fps a to je sakra rozdíl tak jestli by mi to mohl někdo objasnit v čem je problém. :)
CPU: Intel Core i5 3350P
GPU: MSI GTX 1060 3GB OC
RAM: 4x4 Kingston 16GB KIT DDR3 1866MHz CL10
HDD: Seagate BarraCuda 1TB
SDD: Kingston SSDNow UV400 240GB
MAINBOARD: GIGABYTE GA-B75-D3V
ZDROJ: Seasonic SS-400ET

Moc děkuju za rady

nastroje pro spravu - prohlizec udalosti

najdi si tam a oprav chyby

odviruj pocitac

vyhledej viry v nouzovem rezimu pres Kaspersky Security Scan a Malwarebytes Antimalware a odstran je.

snad jsi nepouzil zadny driver booster, ccleaner a podobne programy, to by pak bylo na preinstalaci Windows.

Ani driver b. ani CCleaner winy nerozm*dá na reinstal, pokud tomu user vyloženě nepomůže...a pokud to někdo dokáže, tak prakticky s čímkoliv :-). V rámci sebemrskačství jsem oba programy vyzkoušel a kupodivu vítr fouká, ptáci zpívají, kytky voní (pokud přežily mráz) :-D. Jsou možná "zbytečný", ale nejsou určeny k likvidaci win.

Nemůže to taky být nezapojenim prid. napájení?...

Ja jsem ruzny tyhle programy zkousel pred casem uz to bude nekolik let a vysledky nebyly dobre.
Hledace driveru je nehledaji u vyrobce hardwaru, ale v nejake vlastni databazi a bud nemaji uplne aktualni ovladac nebo netrefi spravne o jaky hardware se jedna a vnucuji systemu neco jineho.

Cistice systemu pak maji tendenci nachazet vsechny prazdne klice a mazat je nebo mazat klice, ve kterych jsou uvedene neplatne cesty. Takove klice registru ale mohou byt stale potrebne a smazanim celeho klice muze dojit k rozhaseni systemu tak, ze je reinstal nutny.

Ano Ccleaner nema az tak velkou chybovost jako jine podobne cistice, ale proc zbytecne riskovat a nikdy nevis, jestli si necim podobnym nekdo ten system opravdu nerozhasil.