Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Blokovanie porno stránok ...

Cawte ľudia dajú sa nejak blokovať pornostránky na adroid lebo som čital že stači vypnúť aplikaciu v spravca aplikacii. Niečo
cez čo sa človek nedostane len tak , iba cez nejaky ochrany kod alebo niečo podobné

loading...

nič také ako vypnutie nejakej aplikácie v správcovi aplikácií na blokovanie poronostránok neexistuje,každá pornostránka má nejakú www adresu a tú treba zablokovať,aby sa tam užívatel nedostal,alebo sa dá zablokovať nejaký parazitný malware,ktorý priamo presmerováva internetový prehliadač na pornostránku,ale to treba presne vedieť,ktorý konkrétny malware v systéme parazituje a vykonáva konkrétne presmerovanie a až potom je ho možné zablokovať alebo úplne zo systému odstrániť,na to slúžia rôzne antimalware programy pre konkrétne používané operačné systémy.......žiadne iné univerzálne účinné blokovanie cez nejaké kody a podobné záležitosti neexistuje....

Tento požadavek je u počítačů a routerů triviální záležitostí, kdy se změní ručně server DNS za secure DNS což zvládají DNS Symantecu kde se nastavuje DNS ve třech stupních - dns.norton.com . Androidy a jejich nastavování neznám a nevím tudiž co je možno použít.