Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prohlížeč

Dobrý den,

potřebuji poradit. Mám Win Vista a potřebuji nainstalovat nový internetový prohlížeč. U toho starého se mi nezobrazují některé weby, tak jak mají. A když se přihlásím do mailu, tak mi to hlásí, že mám zastaralý prohlížeč a že nemusí podporovat všechny funkce mailu. Mám IE 9 a potřebovala bych ho aktualizovat. Avšak jsem se dočetla, že verze 10 už nepodporuje Vistu. Co s tím? Můžete mi poradit jiný prohlížeč? A napsat odkud ho mám stáhnout?

mockrát Vám děkuji

Firefox, Opera, Chrome, každý má nějaké přednosti a nějaké nedostatky. Není problém mít všechny nainstalované a vyzkoušet, který z nich vám sedne nejlépe. Mám taky Visty a nemám rád Chrome, takže používám Operu a tam kde nefunguje správně, tak Firefox.

V podstatě jsou 2 možnosti: prohlížeč založený na Chrome nebo ne jádru Mozilla.
Z první skupiny doporučuji Operu. Chová se inteligentněji než Chrome a není potřeba tolik doplňků, aby fungovala dle požadavků. Nová verze navíc integruje nejčastější messengery.
Z druhé skupiny je FireFox

Zkus Pale Moon, ten na Vistach jede. Je to podobne jako Firefox.

Pokud chces Firefox, tak ale Visty podporuje jen Firefox ESR.

Chrome a chromium Visty nepodporuje, takze ty rady co tu mas jsou nesmyslne, na Vistach to nejede.

Zkus Avant - download.aspx
Má 3 jádra, ovšem nevím zda jede na Vistách

Já mám vždy spuštěno tak 5 - 6 prohlížečů a tam otevřeno tematicky vždy cca 5 záložek: Chrome, Chromium, Firefox, Avant, Maxthon, Operu, Safari, Edge, IE11
Každý prohlížeč má něco do sebe, tak celkem nechápu diskuze který prohlířeč je lepší. Prostě nainstaluju a vyzkouším. Většina mnou jmenovaných prohlížečů je i k sehnání v portable verzi a nemusí se tedy instalovat - zde se sežene mnoho portable verzí apps