Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD na zalohu

Zdravim potreboval bych poradit s výběrem Externiho HDD na zalohu dat. Staci mi neco kolem 1TB. HDD bude jen lezet doma vedle pc. Shanim neco spolehliveho a overeneho. Diky za rady

Dufam ze chapes ze "zaloha" znamena ze original data v PC ostanu tiez nezmazane, a ne ze to budes mat len na externom, to potom neni zaloha, ale adrenalinovy sport. Z toho pohladu kup cokolvek, ked sa to pokazi mas este original data. Disk s krabickou je lepsi v pripade problemov, inac je to fuk. hlavne s tym netrieskaj za jazdy.

Je lepsie kupovat UBS3.0 ak to budes niekde aj inde strkat nahodou. Ked mas v pc len usb2.0 tak to pojde rychlostou usb2.0
Ja som kedysi kupil krabicku aj z conradu nejaku co tam mali hocjaku hlinikovu za 8eur, neni s nou problem. Inac este napr. icybox su tusim hlinik. 2,5" je rozumnejsie ptz je to male a nepotrebuje zdroj 230V. 3,5" mi pride uz ulet.