Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HW lagy - nový stroj

Dobrý den.

Mám na občasné hraní nové PC se kterým jsem celkem spokojený, ale přeci jenom občas se mi seká. Občas když zapínám nebo vypínám hru a k tomu chci ještě koukat do webového prohlížeče, nebo zapnu steam, PC se zadrhává a je slyšet, jak šrotuje. Po naskočení hry ale jede dobře ve vysokých detailech. Stalo se mi párkrát, že se hra sekala, ale opět byl slyšet HDD jak zpracovává data.

Moje sestava zde: https://www.superlevnapc.cz/stolni-pocitace/podle- ceny/8000-kc-a-vice/hp-compaq-8300-elite-nvidia-10 50ti.html

Jak lze tento problém odstranit? Nějaký software popř. něco dokoupit/vyměnit?

Díky

Asi nejakej jeblej HDD, to je mozne, je to proste typicke HP, tyhle stroje rozhodne na hry nejsou, to je tak maximalne nekam do kanclu, ikdyz ja bych si to nekoupil ani tam, kdo ti poradil, abys koupil tohle, ten zaslouzi poradne pres hubu.

Tvuj boj, nakonec snad ti je jasne, ze asi neco neni v poradku a to neni, protoze HP. Holt tam prskli nejakej smejd disk, proto to tak srotuje. Ja mam zatim nez koupim velke SSD take hry na HDD a nic nesrotuje, protoze jsem si HDD vybral sam kvalitni, vic na to rici nelze.