Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kamera na sport se stabilizací obrazu

čus, přítelkyně mi koupila akční kameru z číny, prostě nějakej šmejd za pár éček. Bohužel obraz je nekoukatelný. Zaprvý se nehorázně třese a za druhý, prostě obraz nanic (při zameření na nebe, všude bílo). Chci se zeptat, nevíte o nějaký kameře, která dobře točí a zároveň má i stabilizaci obrazu?? Jsem schopný do ní investovat klidně i 9000. Díky

Pořídil sem před čtvrt rokem xiaomi yi 4K, nedávno vyšla yi 4k+

Stabilizaci má asi do 2.7K, ale stejně tě imho zázračně nezachrání, chce se to s tím naučit.
Obraz celkem reálnej (což někdo haní, páč ten obraz není "dynamickej" a barevnej... což de v postprocessu stejně upravit)
Záleží na co, kde, jak, proč. K těm akčním kamerkám je kotel hovadin a úchytů. Jestli od tej stabilizace čekáš plynulý video na kole, tak to ani nejde. Za stejnou cenu kamery ještě musíš koupit další blbosti navíc.

Pokud vybereš nějakou 4k kamerku, připrav si ještě tak litr na sd kartu.

Musíš si vybrat sám, na youtube se koukni, co se ti bude líbit. GoPro těží ze značky, za tu si připlatíš.

Yi 4k, za tu cenu a co umí, tak jí můžu doporučit. Mám jí víceméně do vody (potřeba koupit s pouzdrem/dokoupit), takže mi to tolik netrápí, ale celkem pěkně umí zatopit. Nevím, co to udělá v těch pařákách v létě:) ale předpokládám, že se takhle vaří každá akční.

Vidim ze se vyznas, tak se vetru.

A co bys doporucil na kolo, neco bych chtel poridit asi na riditka a aby z toho byl peknej obraz prave predpokladam, ze stabilizace bude dulezita?

Ale nechci 4K, stacila by 720p, ale pokud bude fullHD kamera, tak taky beru. No narozdil od tazatele bych chtel co nejlevnejsi, ale vubec nemam predstavu a pokud bude v kvalite obrazu velkej rozdil, tak si holt priplatim.

Ah, to video už asi nenajdu, osobně mám tu akční jen do vody, protože housing pro normal kameru byl za 20000. Na kole sem to ještě neměl. Nejlíp tam vyšlo ale myslím upínání na hruď a helmu. Do řídítek se ti přenese víc vibrací.
Nějakou levnou SJ sme měli na horách, ale to sou videa typu, že se koukneš, co děláš za chyby při lyžování. Sestříhat z toho nic nejde.

Je třeba v nabídkách rozlišovat software a hardware stabilizaci, ta druhá má mít např. SJCAM od těchto modelů SJ4000 Plus, M10 Plus, SJ5000X Elite. Stabilizace a kvalita obrazu (podání barev) se liší diametrálně a často je ještě třeba přihlédnout k verzi firmware kamery.