Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 monitor

ahoj, nevíte jak mam nastavit to když hraju nějakou hru třeba jako např Counter Strike:Global Offensive, tak abych mohl pracovat na 2 ploše a aby se mě ta hra nedávala pod lištu.. jde to nějak?

jsou dva fullscreeny - obycejny a exkluzivni. Vetsina her umi exkluzivni - ono to ma ruzne vyhody - synchronizace obrazu atp., nevyhoda je ta exkluzivita, takze se nejde preklikavat na druhy monitor, opravdu nejde.
Pokud ma hra jen obycejny fullscreen, typicky hry od Microsoftu, tak to jde.

Druha moznost je, kdyz hra podporuje hrani v okne, potom to take jde, ale ne kazda hra to umi. Counter Strike neznam, dohledej si sam pres Google.