Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno neidentifikovaný tištěný spoj

Nevím jestli to patří do podkategorie PC, ale vhodnější jsem tady nenašel.

Před vstupními dveřmi do domu jsem našel tištěný spoj (viz příloha) a než ho vyhodím, zajímalo by mě z čeho mi (případně někomu) vypadl. Článek v něm je stále aktivní a červená dioda na něm pravidelně bliká... Připomíná to někomu něco?

hned jsem se sel podivat na zvonek, protoze ten nam blbne a je takovy uvolneny, ale porad tam je. nevim z jakych jinych NASICH el. veci by to mohlo byt a pride mi divny, ze by to tam vypadlo postatce, sousedovi a podobne...Ty cisla/napisy co na tom jsou, gugl nijak nevyhodnotil, ale treba by nekdo z vas mohlo...nebo ne?