Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade PC

Zdravím PCčkáři,

měl bych na Vás dotaz. Má PC s:
Asrock B85M PRO3

Intelcore i5 4460 Haswell 3.20GHz

nVidia GeForce GTX 960 asustek

16GB RAM

Chtěl bych ho nějak upgradovat, ale v počítačích se moc nevyznám.
Proto, jestli Vás můžu poprosit o radu, co bych měl vyměnit za komponenty aby byl výkonější? Počítač je používán převážně na hry. A cenový rozpočet, dejme tomu cca 15.000kč.
Děkuji za rady.

Takže +12V vetvu používa GPU aj CPU a iné, takže najviac na +12V "papá" GPU a CPU.

# Co to meles prosím te RÁDCE, kam pak vede treba taková 3.3V vetev ?
# Nebo se podel a rekni které CPU je napájeno 12V vetvý. ""+ nejaký ostatok"", no to vís, ona ta 5V vetev tam také není pronic zanic.