Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaseklo se obnovení systému (Win 10)

Ahoj, už pár dní jsem měla problémy s notebookem (Asus) v tom smyslu, že se mi několikrát za den restartoval (objevila se modrá obrazovka a hláška: "V počítači došlo k problému a je třeba jej restartovat."). Nicméně, dostala jsem radu, že mám zkusit obnovit systém. Tak jsem spustila obnovení systému do továrního nastavení s tím, aby se mi nevymazaly osobní data. Obnovení stále běží a jaksi se to zaseklo na 31%. Mám tam černou obrazovku, logo, běží tam kolečko a je tam napsáno: "Probíhá obnovení počítače do továrního nastavení (31%) a takhle už skoro tři hodiny, u čehož už přes dvě hodiny se to prostě nehne. Co s tím? Co by se stalo, kdybych notebook natvrdo vypla a zase zapla? Díky moc za každou radu.

kdybych notebook natvrdo vypla a zase zapla?

- Jestli se to nehne, nic jiného ti nezbyde :-)
"A jaky to bude mit nasledek?" : Dostanes zpravu, ze se obnoveni nepodarilo a ze zadné zmey nebyly provedeny, nic jiného neriskujes, jestli mas namysli vymazani celého OS etc.
TiP ~ Recovery spustis primo z OS (z Windows) ?
* Obnovu|recovery u tvéhio NTB spustis akcni klavesou [F9], kterou musi mackat pri startu NTbooku.
"NTBook mi a klavesu F9 nereaguje co ted ? :-(" : Tak najdi a desaktivuj|vypni v BIOSe polozku "Fast Boot".