Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafika - jak přetaktovat ATI X1600pro?

zdravicko vsem,prosim Vas nekoho o pomoc....potreboval bych navod jak nataktuju rfiku na na nejvysi vykon.........?????mam Saphire ATI Radeon X1600pro 512MB-Advantage GDDR2 PCI-Express moc by mi to pomohlo stim si nevim rady je to pro me spanelska vesnice...predem Vam dekuju.....PS:nebo odkaz na naky nastaveni moc dekuju

Změna předmětu, původně: grafika (host)

OMG.. to sis koupil pěkný šunt. jen DDR2, ale hlavně že tam je "celých" 512MB.. Tu paměť už ničím nespravíš. Kdyby sis místo toho koupil verzi s 256MB ale DDR3 (cena je +/- stejná), tak máš hned v základu výkon vyšší o cca 25% a taktování o dost jednodušší.

BTW na taktování a obecně vyladění karty se mi osvědčily Omega drivery. Jednak neobsahují tu hrůzu hrůzoucí CCC (ale naopak starý dobrý ControlPanel), navíc je v instalaci geniální ATI Tray Tools (ATT), se kterými se dají dělat ona kouzla s laděním a taktování. Samozřejmě ATT se dají nainstalovat i separátně.