Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční obraz

Dobrý den mám problém s grafickou kartou (nejspíše),kupoval jsem si set a po sestavení jsem zjistil že při zapnutí pc je monitor vypnutý i když počítat běží,když jsem gk vyndal a zapojil monitor do desky tak pc i obraz fungoval
Karta : MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 6G OCV1
Deska : Základní deska ASUS B150M PRO GAMING
Zdroj : Počítačov zdroj Zalman ZM600-LX
Jsem v tomto lajk tak je možné že jsem něco udělal špatně,predem díky za pomoc

Zkus zresetit BIOS - je možné, že se jenom automaticky nepřepne na dedikovanou kartu. Anebo: nech tam ten GeForce, ale moncl připoj k integrované grafice - funguje obraz? Jestli jo, vlez do BIOSu a přepni primární zobrazení na PCIE kartu (viz manuál k desce). Uložit a zresetit, přehodit kabel z desky do karty. Taky je možné, že je karta vadná (vyzkoušet v jiném PC).