Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno LunchPage.org

Zdravím Vás,

mám potíž s lunchpage, na netu je X stranek s navody na jeho odstraneni, no bohuzel kdyz je nekde nejaky program na jeho odstrani tak chteji jen penize. Ono je to pry nejaky Adware a rozlikava libovolne reklamy a kdo vi co jeste, porad nemohu prijit na to jak se toho previta zbavit

jinak momentalne funguju na W10 myslim ze hardware je zde celkem nepodstatny,byl bych velice radu za kazdou rad dekuji moc.

tak jsem si stahl ten AdwCleaner a nic to po me nechtelo naslo to 6 hrozeb, ktere odstranil a tak doufam ze uz to bude v pohode, no cely vecer jsem hledal jak to odstranit na YT byl navod jak se dostat do nouzaku ve W10 a ja se neumel vratit zpet, mel jsem to pres msconfig.exe nastesti jsem tam nasel i video jak ho opet vyvolat v nouzaku, takze ti moc dekuji za tuto radu

admin muze lock