Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP kamera - nejde najít v síti

Zdravím, potřeboval bych poradit s IP kamerou.
Koupil jsem si dnes IP kamerou a nainstaloval jsem ovladače + jsem ji připojil do routeru(do LAN), defaultní IP té kamery by měl být 192.168.0.200, jenže na té adrese mi prohlížeč není schopen nic najít. Program na automatické zjišťovaní kamer v sítí taky bohužel nic nenajde. Podle routeru, je ten port, ale opravdu připojený, takže LAN kabel je v pořádku. Chci se zeptat čím by to mohlo být. Děkuji
Router:ZyXEL VMG8924-B30A
Ip kamera: Relicam RC-IW10BF3-3
Děkuji
Změna kategorie, původně: Internet (Kurt)

Narazil jsem ještě na jeden problém. Když si teda chci jít změnit tu IP a všechno udělám tak já má být. (vyplním masku, bránu, Tu IP) Tak hned jak to zavřu tak se to zase přepne do automatického nastavení IP atd. Nevíte náhodou čím to může být ?