Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde kupovat hudbu v kvalitním formátu?

Zdravím, koupil jsem si studiové reproduktory(monitory) a kvalitnější zvukovou kartu. Rád bych poslouchal hudbu v co nejvyšší možné kvalitě. Zatím se v tom moc neorientuji. Co jsem tak koukal, tak .flac by měl být lepší než .mp3. Mohu se zeptat, kde nejlépe takovou hudbu kupovat (tedy ve formátu .flac). Děkuji za odpověď.

Kupis si CD, nagrabujes si to cez CD mechaniku do PC napr. pomocou programu Exact Audio Copy, a ulozis bud do wav a nasledne si to prevedies do flac pomocou flac frontendu alebo rovno v EAC si nastavis prevod do flac.
Ine moznosti moc nie su, existuju shopy kde predavaju flac (daj si do googlu slova losless music buy) ale neni toho vela a nemaju vsetky vsetko. Ale existuje ich zopar zhlavy neviem ja si kupujem CD (nedavno som zas hladal online shopy na flac a usudil som ze si aj nadalej budem kupovat tie CD :)