Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skrytý vir?

Dobrý den,
poslední dobou se mi stává, že po vsunutí flash disku do PC se flash disk načte, otevřu jeho složku a všechny soubory na něm se mi před očima samy vymažou bez jakéhokoliv přičinění. I po přesunutí libovolného souboru z PC na flashku se sám po několika vteřinách vymaže. Nesetkal se někdo s něčím podobným? Bude to chyba v pc, nestalo se to jen s jednou flashkou. Žádný antivir problému nepomohl, nenašel žádnou hrozbu.

Děkuji za jakékoli rady.

Pretože skutočné vírusy sa hlbkovoa na archívy, rootkity, zavádzače, usw., kontrolujú výhradne pri uspatom OS na disku nabútovaním mašiny antivirom z externého média, usb/cd.

1./Dr.Web live cd - No1 na trhu, kontroluje ak kľúče Registrov Windows.

2./Eset Sysrescue live cd.

týmto xindlom si oba antiviry vyrobíš (multiboot) na jednom usb-čku:

3./YUMI-2.0.2.8.exe