Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet neni tak rychly jak ma byt

f435ww Ahoj mám internet od upc a zaplacenych 200mbit. kdyz dam ale test ukazuje pouze 10mbit (pres kabel). Na ostatnich pocitacich to funguje jen ne ta tom mojem. kabel je v poradku. a tak bych se zeptal, neni mozne ze mi to neco blokuje ? vypnout avast jsem zkousel...

To neni test, to len Microsoft zobrazuje protokol (10 Mbit/s) akym si v sieti pripojeny.

Pravdepodobne ma dane PC hodne staru sietovu kartu, alebo je zle nastavena, pripadne stary ovladac.
Lepsie informacie dostanes, ked prezradis nieco o PC, na ktorom mas problem a operacny system, ktory pouzivas.