Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s HDMI z PC do TV

Zdravím,

Poslední dobou mám menší problém s připojením HDMI na TV. Hledal jsem po internetu ale nic. HDMI mi ještě tak před 30 minutami fungovalo na TV. Při vytažení a znovu vracení mi ale už nenačetlo, stalo se mi to už jednou. Nepomohl ani restart nic. Poprvé jsem HDMI neměl zapojený při zapnutí PC, po zapnutí a načtení Winu, jsem HDMI zapojil a vše fungovalo, bohužel, teď ani to ne. Kabel není 100% poškozený, ani TV apod. Zkoušel jsem na ostatních zařízení, neví někdo kde je problém ? Děkuji

Zober iny kabel. nejaka zmena? (a ze ten aktualny funguje inde je uplne irelevantne).
Vytiahni ntb z nabijacky, nejaka zmena?
V pravy klik na plochu rozlisenie mas zdetekovane teda co?
P.S. mozes ksuit aj jemne zatlacit na konektor prstom na jednu alebo aj na druhu stranu. A ovladace spravne nainstalit rucne.

Ked to nedetekuje tak mas bud blby kabel alebo vadny ten hdmi vystup, alebo to strkas blbo (nespravny vystup na pc alebo nedostatocne hlboko apod). Iny dovod na nedetekovanie neni (este okrem zemnej slucky to su tie veci co som uz pisal)
Ovladace v tych windows mas mat spravne, nevieme jake mas odkial mas.