Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIFi sít

Dobrý den,

přemýslel jsem o vybaveni me restaurace wifi pripojenim zdarma pro zakazniky. Co k tomu potřebuji? Jak to funguje kdyz nekdo chce poskytovat internet?

Protoze k tomu jeste pronajimam 2 domy, chtěl jsem nabídnout pro nájemníky internet, za který budou platit paušál.

Díky

Potrebujete nasmlouvaneho poskytovatele, ten Vam privede linku do lokality. Potom prvky pro rozvod ke koncovemu uzivateli. Jaky typ a pocet kusu se odviji od koplikovanosti prostredi (celkova rozloha, pocet pater, pocet zdi atp.). U domu se toto resi podobne az na to, ze konektivita bude po domacnostech rozveda metalicky, tzn. po kabelu. Problematika je pro laika docela komplikovana (kvalita, zabezpeceni atd.), obratil bych se na odborniky.