Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava mobilu

Dobrý deň.

Vopred prosím len o seriózne názory,rady bez podpichovania a zbytočných komentárov...ĎAKUJEM :).

Takže k veci:

Kamarát ma požiadal o výmenu displeja na mobile Samsung Xcover 3 nakoľko mu nejakým spôsobom zatiekol.Súhlasil som,prečo nepomôcť pokiaľ to ide,viacero krát som už displej menil.

Avšak teraz som sa prvý krát stretol s tým,že som displej pripojil a nevyšlo to podľa predstáv.Displej po zapnutí nereaguje,až po načítaní úvodnej obrazovky začne reagovať.Po jej načítaní displej sčervená (viď obrázok na odkaze v prílohe).

Domnievam sa,že voda zatiekla a porušila prepojenie displeja s matičnou doskou a preto sa deje toto presne čo je vidno na obrázku ale chcem vedieť aj názor iných ľudí ktorí možno majú skúsenosť alebo vedia o čo ide.

JEXfq

Prajem pekný zbytok dňa a ďakujem za každú serióznu odpoveď.

nejakým spôsobom zatiekol

co mu zatieklo jakym sposobom?
To ze nezobrazuje display alebo zobrazuje blbo este neznamena ze je problem display, moze byt aj problem kdekolvek v elektronike mobilu. Mozu byt aj blbe kontakty ale nemusia. A mohol si aj pouzit nespravny display, to by potom mohlo vypadat tiez podobne.