Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chlazení notebooku

Zdravím. Mame dotaz ohledně chlazení notebooku.
Začal my strašně hlasitě vrčet větrák, tak jsem ho rozebral, vyčistil, ale bez výsledku.
Už mam objednaný nový ale bude to chvíli trvat než dorazí.
Tak se chci zeptat zda mi to uchladí chladicí podložka se dvěma větráky ze starých zdrojů pc nastavenymi přímo do nasávání vzduchu.
Pc používané převážně na filmy a kancelářské práce.
Díky pokud se nekdo ozve :-)

A to hučení ti děla odgdi to a to tě hučí od zamnuti notebooku nebo až po určité chvilce buť to je v biosu něco špatně nastaveni nebo ve vadni větraček v notebooku nebo tě procesor jede moc na plni výkon a větrák to nes-tíha uchladit a nebo skus přes-pastovat.