Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze zapnout pc. Nefungující grafika?

Ahoj, chtěl bych poprosit o radu s mým problémem.
Po dvou dnech, kdy bylo pc nečinné, jsem ho zapnul a vše normálně naběhlo, větráčky se všude rozjely a mělo to takový klidný start. Ovšem hned po zapnutí naběhla jen obrazovka s logem Asus a možnost vstoupit do BIOSu (ta po stlačeni "DEL" nebo "F2" nefunguje).
Podíval jsem se i na vnitřnosti a zarazilo mě, že větráčky od grafiky se zastavily (zkusil jsem i opětovný start, ale ihned po naběhnutí úvodní obrazovky s logem Asus se vypnuly a přestávaly se točit).
Předem děkuji za rady. :-)

Moje sestava: https://www.czc.cz/beedhi8p2eh8hb2m7he445s8og/sezn am

PS: Dosud s PC nebyly žádné problémy.

Předtím jsem se toho docela bál, protože je tam docela napasovaná. Teď jsem ji vytáhl a zkusil jsem PC zapnout. Výsledkem bylo to, že se zapnulo, rozjely se větráky a potom se zase vypnulo, to se opakovalo pořád dokola, tak jsem ho vypnul. Po chvilce mi PC znovu naběhlo a dělá to již dříve popisované spuštění jen k logu Asus.