Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba startu

Podarilo sa mi spustit stary PC ma Windows 98 lite ale MS-DOS. Ked ho zapnem tak napise ze sa zapina Windows ale potom mi spusti ajtak MS DOS a napise mi:
C:\>SET SOUND=C:\Progra~1\creative\ctsnd
C:\>SET MIDI=SYNTH:1 MAP:E MODE:0
C:\>SET BLASTER=A220 I5 D1 H5 P330 E620 T6
C:\>mode con codepage prepare=((852 C:\WINDOWS\CO
MAND\ega.cpi
Chyba údajov na čítanie: jednotka C
Prerušiť,Znova,Chyba?_

Možno vyriesim aspon "ciastocne pokazeny dos" ale ak viete tak poradte prosim

když je nastavené normální spuštění grafického prostředí win9x (BootGUI=), provedou se jen nastavení v msdos.sys
nastavení z autoexec.bat se vykonají až pro spuštění dos okna, nebo když není nastaveno spuštění gui.

Chyba údajov na čítanie: jednotka C

za léta povalování pc a kopání do něj při úklidu může mít poškozený souborový systém na disku.

zabývat se dnes tou mrtvolou je k ničemu.