Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte "ne-HiFi" sluchátka k tabletu

Ave. Viz nadpis. Je jedno, jestli pecky či špunty (ale bez mostu), bude to akorát na filmy a audioknihy do vlaku. Cena do stopadesáti peněz českých (opravdu nechci žádnou hitparádu - na muziku si tam zapíchnu svoje Kossy), rozumná citlivost - budou připojené dvoje přes rozdvojku /já a moja/, bez mikrofonu. Čučel jsem na czc, ale fakt nevím, co vybrat.

V té ceně to bude na poslech hlasu OK, na cokoli jiného špatně. Asi bych to nehrotil a vzal bych, co se mi líbí. Rozdíl mezi vybranými je ten, že pecky jsou trochu slyšet v okolí a je přes ně slyšet okolní ruch, špunty ven slyšet nejsou a člověka neruší okolí, je odizolovaný.