Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB bateria

Dobry den, vlastnim NTB HP ProBook 4510s, s bateriou ktora ma parametre: 14,4V, 5200mAh / 75Wh.
Mozem ju vymenit za bateriu s parametrami: 10,8V, 7800mAh, 9 clankov ???
Udajne je ta bateria aj pre moj typ NTB, chcem sa ale uistit, aby po zakupeni a vlozeni do NTB mi nieco neodpalila.

Za odpoved vopred Dakujem.

Teoreticky je to mozne pouzit, ak si si isty ze to tam bude pasovat mechanicky. Ale nic tym neziskas, kapacitu to ma stejnu jak mas teraz.

P.S. a kupuj si radsej znacku original a ne nahrazky, nech si nepodpalis barak. A cinske noname aj klamu s kapacitou a budes mat polovicu jak teraz apod.

Tak lebo za cenu rovnakej ako mam teraz, kupim 3x tuto. A tieto 3 by mali dlhsie vydrzat ako jedna povodna :D

panko jedol vtipnu kasu. ze 3x dlhsie....
co myslis, preco su neorig. baterie tak lacne?
ano, pretoze okrem znacky im chyba aj polka ochrannej a riadiacej elektroniky a po par mesiacoch aj polka kapacity.

uz len z toho dovodu ze povodna je 14.4V a toto co chces kupit je 10.8V by som to nekupoval.

uz mam spominanu baterku v NTB (ak by neisla som dohodnuty, mozem ju vratit), mam ju dnu cca. 15 min. ale stale ukazuje 0%, pise, ze nabija ale stale 0.

Pozrite: www.imagehosting.cz

Je este nejaka sanca, ze sa to rozbehne, ze bola proste uplne vybita a trva to nejaky cas, alebo nic z toho nebude ? (Ak odpojim od siete, hned da vypne)

A pozerat ci sa napatie toho clanku 4 zvysuje. Ak nie tak sa to asi vobec nenabija. Skusit povypinat nejake ochrany baterky a limity v tej app nech to urcite nabija.

P.S. prip. skusit vypnut to a vybrat baterku aj nabijacku na minutu. Piotom strcit baterku, pockat napr. 20sekund a potom strcit nabijacku a nechat to 5minut tak. Potom zapnut.