Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký vybrat tichý zdroj 500W?

Zdravím,

můj dosavadní zdroj Seasonic 500W přestal fungovat a potřebuji nějakou náhradu. Vím, že při záteži pěkně hlučel, proto bych byl rád kdyby jeho nástupce byl o něco tišší. Měl by někdo nějaké návrhy na spolehlivý a pokud možno dobrý zdroj s poměrem cena výkon?

Díky

Moje zkusenost je takova, ze vsechny gold zdroje s cenovkou 2000+ jsou tiche.

Ono taky zavisi od toho, co si pod tim slovem tazatel predstavuje. Jestli to ma byt uplne tiche, nesmi se tocit ventilator, coz se da realizovat malokdy, jestli staci tiche na urovni slysitelnosti 7200ot. HDD, tak proste, jak pisu, ty lepsi drazsi zdroje. (napriklad EVGA G2)