Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade nefunkcniho PC

Ahoj všem. Mam problém a nevím si rady proto jsem hledal nějakou poradnu kde bych můj problém mohl vyřešit ačkoliv píši z telefonu a je to složité tak jsem dobrouzdal sem tak doufám že se snad ae mi to tady podaří. Předem pěkně děkuji a teď k věci.

Mam pc, resp. Case, graf. Kartu. (N650Ti od MSI), zdroj(seasonic ss-400et), MB(gigabyte) a cpu intel pentium g neco) neni tak podstatné co přesně mam za komponenty ale jde mi o to ze doma sedim uz rok bez pc a uz me to prestalo bavit rad bych jeste dnes jel nekam koupit nahradni komponenty resp nove abych mohl pc zase vyuzivat jde mi o to ze po zapnuti se sam po 5-10 sek restartuje furt dokola sam od sebe nenajede ani do Biosu uz sem to resil na spoustě vlaknech ale kaslu na to rad bych koupil levnejsi cpu + Mb abych rozjel nenarocne hry jako je napr. League of Legends apod pc je spis pro neho maleho brasku na tyto hry a pro me na filmy prosim o doporučení co mam koupit abych se vesel alespon do 5000 ramku monitor win to vse samozřejmě taky mám diky moc

Nemám možnost to vyzkoušet nemám žádný náhradní. Nějaká rada? Myslíš ze si mam jen skočit koupit zdroj a vyzkoušet to? Kdyz to nepůjde půjde ten zdroj vrátit i když sem ho použil? Fakt nevím nejsem ajtak. Vim ze střílím do tmy ale sem trochu bezradnej.

Poblíž baterky bývají 2 vývody, které stačí něčím kovovým zkratovat. Ale vyndáním baterie aspoň na 3 minuty dosáhneš stejného výsledku.
Ta fotka zdroje vypadá o.k., ale nikdy nevíš. Ještě mrkni na desku, jestli tam nejsou nafouknuté kondenzátory.
Dál to můžeš zkusit jen s jednou RAMkou a integrovanou grafikou.

Furt nic jako me komp vždy šel podle me je zapojeni v poradku foto prikladam jinak se zapnutim slyším všechno nabihat jak hdd vsechny fany od grafické karty tak cpu i case ale po 5 sekundach se prestane vsechno tocit a ticho a pak se sam pokouší o start znovu zase vsechno nacita a zase na monitoru se ani neukaze logo mb ten ani neblikne a takhle furt mel sem odpojene vsechno a kdyz zkusim start bez hdd je to stejny menil jsem i slot ramky podle me to bude deskou nebo cpu pokud si vyloucil zdroj LGWl

Já závadu zdroje nevylučuju. Většinou právě jako první odchází zdroj. Na oko tam není nic špatné, ale nebylo by od věci zkusit jiný. To PC dříve fungovalo bez problémů? Bez grafické kary to taky nic neudělá?

Ještě to můžeš celé vytáhnout z bedny a zapojit na stole, jestli tam není někde zkrat.

Zatím nic nekupuj,když nevíš co.Nejprve ten zdroj vyzkoušej mimo PC.
http://www.servispckupka.cz/jak_opravit_pocitac_na pajeci_zdroj.php
Jestli nefunguje,stejně si zkus půjčit nějaký jiný,abys vyloučil závady dalších dílů,ať do toho zbytečně necpeš peníze.Taky zkus upevnění chladiče na CPU nebo rovnou přepastovat,CPU se může přehřívat a za pár vteřin vše vypne.Může být vadná ovšem i deska.Celý postup a možnosti máš třeba tady.

Kdyz to nepůjde půjde ten zdroj vrátit i když sem ho použil?

Vrátit půjde,pokud ho koupíš(objednáš) přes web nebo mail a ne přímo v prodejně.Rozbalení není na závadu,nesmíš ho ovšem zničit.

Jestli to pomůže když zapnu pc tak vetracky jak od cpu tak na cejsi se zacnou tocit a po 5 sek zhasne taky jsem myslel ze to je zdrojem sem ho zkusil otevrit a vevnitř to vypada jako by tam neco vyteklo ale ja nevim jestli to tam ma ci nema byt spis sem se chtel podivat jestli jen nevyhorela pojistka zkusim nekam upnout fotku zdroje