Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vstupní zařízení pro Sběrnice PCI - ovladač

Zdravím, mám velkou prosbu, při poslechu hudby se mi z ničehož nic restartoval pc a po spuštění zpět již zvuk nehrál - ve správci zařízení se mi zobrazil otazník (ovladač není nainstalovaný) u vstupní zařízení pro sběrnici PCI - jen zvuk přestal jít - mám základní desku A780FullHD jsem jinak úplný laik a nevím jak si s tím poradit - kde stáhnout k tomu "nový" ovladač - přes aktualizaci ovladače mi to nefunguje a najít na netu mi to nejde :( děkuji předem za jednoduše popsané rady

Ale to co pises je len gameport na zvukovke. Zvukovka ako taka by mala este normalne fungovat. Chod do ovladacie panely - zvuky, alebo pravy klik na repracik vpravo dole - prehravacie zariadenia, a tam si vybrat spravne zariadenie.

Ovladace pre SB Audigy by mali byt tieto
http://support.creative.com/Products/ProductDetail s.aspx?catID=1&subCatID=205&prodID=4847&prodName=S ound%20Blaster%20Audigy&subCatName=Audigy&CatName= Sound+Blaster&VARSET=prodfaq:PRODFAQ_4847,VARSET=C ategoryID:1
si klikni na download u toho " Treiber für die Creative Sound Blaster Audigy-Serie 2.18.0017 "

Pokud to potřebuješ nutně k práci tak bych použil nějakou nouzovku.

https://www.czc.cz/axagon-ada-10-usb2-0/152168/pro dukt?gclid=CjwKEAjw9MrIBRCr2LPek5-h8U0SJAD3jfhtzMS UExGFfur3kukpAGxDResN1QTts4DCrJEXhpq0tBoCaZzw_wcB& dclid=CPqZ46Hp5NMCFYaeGwod4EIGXg

Proč používáš v PC vlastně dvě zvukové karty? Možná by ještě pomohlo jednu z nich zakázat, nejspíš tu integrovanou v BIOSU..

Edit: Ještě poslední možnost, která mě napadá. Pokud má Tvůj monitor repráčky a máš ho z PC propojené HDMI kabelem, mělo by stačit v BIOSU zapnout "OnBoard HDMI HD Audio". Je to v manuálu k desce na straně 48.
http://asrock.nl/downloadsite/Manual/A780FullHD.pd f