Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou tiskárnu do firmy?

Ahojte. Potřebovala bych tiskárnu do firmy o deseti lidech. Vytiskneme asi 1000 listů měsíčně. Potřebuji oboustranný barevný tisk,sken,kopírování,na velikosti nezáleží,nemusela by být příliš hlučná. Cena do 30 000 Kč. Díky všem za případné rady a názory.

1000 stran mesicne neni mnoho, kazdopadne barevnou laserovou multifunkci, snad se na tom u vas nebudou tisknout fotky.

Staci nejaka levna, 30K limit je az moc. Ale uz je to nejakou dobu co jsem to resil, tak konkretne neporadim, urcite se tu najdou lepsi radci.