Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalení internetu

Zdravím, když spustím internet tak jede normálně jak má, jakmile spustim hru přes steam (CSGO, RL, PUBG) skočím do winu tak se mi horzně zpomalí internet i ve steam klientovi (ve hře)

Můj internet je UPC 300/30

Děkuji za rychlé odpovědi...

Mam placený Avast

asi tu nejhorší kombinaci, co sis tam mohl dát.

1) placená verze se dá pochopit jedině u warezáků (přestože je to jen placebo). u těchto lidí ale systém může být zahnojený i jinou škodnou než je antivir. navíc u těchto lidí bývá obvykle poškozený dalšími "tuniči".

2) tzv. "internet security" verze antivirů přináší více problémů než užitku. doporučuju na týden vykopat ven z pc, uvidíš sám jestli to pomůže.