Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade stávajícího počítače

Dobrý den mám počítačovou sestavu HP Pavilion 550-102nc, i5-6400, 8GB RAM, 128GB SSD+2TB, DVDRW, W10, Čipová sada: Intel® H87, Provedení (case): Microtower.

Tuto sestavu bych chtěl upgradovat, aby měla Grafickou kartu Nvidia GeForce GTX 1060, RAM 16 GB, lepší zdroj pro tuto grafiku a chladič na procesor kvůli nové grafice.

Kolik to bude stát, mi je docela jedno, pro mě je důležité, aby Grafická karta, 16 GB RAM a chladič na procesor seděl k mé základní desce a vlezl se do case.

Ocenil bych nějaká vaše doporučení, nejlépe odkazy, jestli se vyplatí upgradovat. Předem děkuji za veškerou pomoc.

Jestli jsi spokojen, tak OK a muzeme uzavrit. Pokud ne, tak vez, ze tu neustale tluceme tazatelum do hlavy, aby nekupovali tyhle znackove pocitace, ktere se na zapade opravdu pouzivaji tak, jak jsou, dokud je uzivatel nevymeni komplet za nove. V CR diky kupni sile obyvatelstva je mnohem rozsirenejsi postupny upgrade a pro ten nejsou tyto znackova PC stavena.