Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost GPU Grafické karty

Zdravím, chtěl bych se zeptat jakou velikost GPU má tato grafická karta Radeon R5
Notebook: https://www.alza.cz/hp-probook-655-g3-d4721113.htm ?kampan=adpla_vyrobci_none_computers_c_1003771_1o1 _HPBN2200o&gclid=CjwKEAjwutXIBRDV7-SDvdiNsUoSJACIl TqlfgkaIPu56ymAcpfehPF3gr07_dj5eTQrllcsshQLiBoC_VT w_wcB
Hledal jsem na google všude možně, ale daleko jsem nedošel.
Nalezl jsem R5 2 GB ale i R5 která má 4 GB.
Má se mi tento notebook dostat do ruky přes kamaráda, ale Grafickou kartu zjisti mi dělá problém.
Děkuji

Mohu se zeptat, co to znamená? A co na tom vlastně rozjedu.
Brácha má v NTB grafickou v procesoru, soudím po rozebrání NTB a graciká karta nikde jen čipy a procesor. Rozjede na tom GTA V na Full požadavky, Resident Evil na střední apod.