Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ESSID: UniHockey v Brne - kdo to je

Ahoj, protoze tonouci se stebla chyta: nemate nekdo kontakt na provozovatele (nebo netusite kdo to je) WiFi hotspotu v Brne, ktery ma ESSID: UniHockey?? Scanoval jsem site v pronajatem byte na Kolisti, zjistil jsem hafo siti a na toto ESSID mam vynikajici uroven signalu.

Pokial mas vynikajucu uroven zahraj sa na detektiva. Poobezaraj sa po najblizsich strechach a hladaj vsesmerovu alebo sektorovu antenu. Ak ju lokalizujes zajdes do toho domu a spytas sa domacich kto ma na streche ich domu antenu.
Inak moze to byt kludne aj sused...napr u nas je dost rozmnozene, ze ludia maju flatove dsl a kupia si k tomu 12dB vsesmerku, ktoru vytrcia z okna a zdielaju net s dalsimi.