Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s videem

Mám problém s videem v Need for Speed Carbon. Video i zvuk se seká a to hafo moc.

Vyzkoušel jsem: přeinstalovat kodeky (all in one), nainstalovat vp6 kodek, nainstalovat k-lite mega codec 2.2, PC jsem prošel NOD 32, AVG 7 kontoluje každou noc, nemám viry, spyviry taky nejsou, zkontroloval jsem disk na chyby, žádný nejsou

už mě nic nenapadá, co bych s tim mohl udělat, prosim o pomoc

Everest:

Problémy a doporučení:
Problém : Na mechanice C: je již jen 3% volných (514 MB)
Problém : Na mechanice D: je již jen 1% volných (394 MB).

chlape, nemáš zrovna místo pro dočasné (a nové) soubory a pro dynamický swap, jak můžeš fungovat?

Teploty:
Maxtor 6Y080L0 : 51 °C

proč ten disk tak topí když nemá kam ukládat?

tvůj typ zvukovky se mi nelíbí, podle chipu jde o shit. grafika :(
ale výkon pc mě nezajímá, hry si nehraju, snad ti tu napíšou víc.