Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako prehrať video

Dobrý deň,

nahral som si video cez webkameru. Nedokážem ho ale prehrať v žiadnom prehrávači. Pri zobrazení vlastností videa nie sú zobrazené žiadne údaje. Viete niekto poradiť, čo s tým?
Ďakujem

loading...

To je divné....
http://pc.poradna.net/file/view/28864-bez-nazvu-pn g ti ukazuje, že tam máš *.wmv - teda súbor Windows Media Video a toto 28865-1111-png zase ukazuje, že tam máš *.mp4.
Oba formáty VLC dokáže prehrať a nepotrebuje žiadne dodatočné inštalovanie kodekov.
Ale ak sa pozrieš vo výpise MediaInfo - ten súbor má koncovku *.wmv.mp4 - takže buď jedna koncovka, alebo druhá koncovka musí ísť preč.

Áno kontajner je mp4, ale čo je vo vnútri sa Ti nezobrazuje...

Skús si otvoriť v mediainfo nejaký iný súbor, ktorý prehrať ide a pozri si ten "strom"- - bude tam info o video a aj audio kodeku....

Alebo skús ešte nahrať niečo kratšie (5 minút napr.) a daj to niekde, aby sme to mohli overiť sami...