Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nestandardní chování myši

Dobrý den
když poslední dobou stisknu levé tlačítko myši jednou tak se to chová jak kdyby jsem stiskl dvakrát těsně za sebou zkoušel jsem v ovládacích panelech to nastavit ječ bohužel nic nepomáhá původně byla klávesnice připojená na USB tak jsem si koupil redukci PS2/USB a připojil tu klávesnici na PS2 já jsem myslel že se pohádaly ovládače ale potom jsem to dal zpátky a pořád to dělá mám Systém WXPhome SP2 není to nějaký vir?????

Může se jednat o "shnilý" mikrospínač v myši. Co to je za krysu? Zkoušel jsi jinou?

Zkus v ovladači nastavit myš pro levou ruku - tedy prohodit tlačítka. Jestli bude to levé na myši (resp. ve Win = pravé) stále blbnout, tak je to HW problém.