Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC časopisy

Ahoj, jaký je váš názor na pc časopisy typu Chip, PPK, Computer. Rád bych byl v obraze, ale netuším, jestli volba některého z těchto časopisů je dobrá. Bývalý kolega si pochvaluje PPK, hlavně nějaký jejich xdílný seriál o stavbě počítače, ale faktem je, že dosud žádný nepostavil:-D.
Jsem student a peněz moc není. Doporučili byste nějaký?

Doporučuju ti časopis Počítač pro každého sám mám předplatné už 5 roků cena u předplatného vyjde jen na 36,- a vychází každých 14 dnů a u každého čísla je přiloženo CD/DVD s užitečnýma programy. které si samozřejmě musím vyzkoušet a za ty roky, že už jich v počítači mám :-D:-D A v časopise je plno zajímavých informací, rad, návodů a recenzí