Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook duplicated display na projektor

Ahojte, no nastal taký problém, mám notebook (neviem teraz z hlavy povedat aky je to) no je to hpcko :D, pripajam notebook k projektoru (Epson EB-420) no nastal taky problem, ze vystup z HDMI je neustale 1080p aj keď je Windows nastaveny na 1024x768, samotny notebookovský display je v poriadku je v takom rozliseni v akom ma byt teda tych 1024x768, po analyzovani som zistil, ze ked prepnem len zobrazenie druheho monitoru teda projektoru tak sa rozlisenie nastavy presne na to co mam nastavene, bohuzial ked zase prepnem na duplicit tak sa to nahodi na 1080, je to AMD Radeon grafika, zvlastne je, ze mam druhy projektor je to EB-520 su skoro uplne rovnake a tam taky problem nie je. Nemate nejake rady, ci to nie je mozne nasilu nastavit na take rozlisenie ake potrebujem? Vopred dakujem.

Nastavi sa tam to co nastavis. kde to nastavujes pod windows v pravy klik na plochu rozlisenie, alebo v aplikacii k ovladacu? Skusal si to nastavit v tej druhej veci? Ktory monitor mas ako primarny? Preco vobec pouzivas klnovanie a ne rozsirenu plochu? (tam mas istotu ze je kazde rozlisenie spravne a obraz nezdeformovany).
Kde beres informaciu ze tam je rozlisenie 1080?

... mas ten notebook na nabijacke? Skusil si to HDMI strcit ked je NTB bez nabijacky? Alebo aspon nabijacku do stejnej 230V zasuvky jak ten monitor. Narazam na to ze ak to blbo nacita EDID data tak to nemusi ist apod. Alebo ak je naprd HDMI kabel alebo konektor. Neviem jaky mas skutocny problem (keby ten projektor 1080p zvladal, tak to neni problem)

HW Chyby HDMI, notebooku som vylucil, mam tychto notebookov 9 a takychto istych projektorov 3, takze HW chyba to na 100% nie je, jedine to uz moze byt SW. Ja mam proste taky problem, ze ked sa obraz klonuje tak na notebooku je rozlisenie 1024x768 a na projektory je 1080p a tudiz je obraz 16:9 a to je ten problem. Ako hovorim na inom notebooku s WIN7 bez problemov.