Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký webový prohlížeč - Vivaldi?

Hledam nejaky webovy prohlizec, ktery by fungoval nad Blinky, proste nejakou alternativu ke Google Chrome,ktery nechci.

Chtel bych se totiz zbavit Comodo Dragon prohlizece a zaroven bych si predstavoval neco multiplatformniho, aby mi to fungovalo jak na Windows, tak na linuxu.

Co me zaujalo je Vivaldi, takze spis bych dotaz polozil tak, ze jestli nekdo Vivaldi pouzivate a jak je to dobre a jestli to nepada, nebranim se i jinym navrhum.

Nechci Firefox. Pouzivam Pale Moon, ale momentalne ho trapi zavazna chyba, kdy po spusteni Pale Moonu prestane fungovat klik na mysi. Neptejte se me, jak je to mozne, protoze nevim, ale dela to i na linuxu a i na windows a pres Google jsem si na Githubu overil, ze je to hlaseny bug Pale Moonu. Kdyz Pale Moon zavru, tak najednou mys funguje, takze vim, ze je to opravdu i u me tim.

Operu som mal, ale vyťaženie 25% CPU iba pri zobrazení stránky so sťahovanými súbormi bolo veľa. Pri zobrazení certifikátu pri šifrovanom spojení znamenalo pád.

Momentálne používam spomínaný Vivaldi a týždeň non-stop aktivita nie je problém.

Skúšal som aj SRWare Iron a Slimjet, ale tu a tam niečo nefunguje.

Jj, rozhodl jsem se zkusit Vivaldi, zatim jsem to nahodil na linuxu a teda fakt si s tim vyhrali, oproti Chromiu nebo Dragonu to minimalne vypada uplne jinak, tim myslim lepe. Moc se mi to libi.

Narazil jsem teda ale na jeden zasadni problem, nemuzu najit vypnuti kontroly pravopisu, to by ovsem bylo velmi neprijemne a temer nepouzitelne, jestli to neumi vypnout tohle.