Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP adresa a telefoní číslo

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat. Když mi někdo pošle e-mail z notebooku připojeného přes mobil s LTE, je možné zjistit z jakého telefoního čísla to bylo? Nebo jiným způsobem dopátrat odesílatele? Ip adresa asi moc nepomůže, když je při každém připojení jiná.
Díky

Prijde mi, ze prumerne inteligentni clovek z obou odpovedi pochopi, ze operator pozadovane informace z tech adres zjistit dokaze, zatimco jednotlivec nikoliv. Tim to konci, tazatel jednoduse sam nic, ale pokud se jedna o nejaky trestny cin, tak se muze obratit na policii a ta ty informace od operatora dostane.

Ne nedostane. Když mě několik týdnů asi 200x ve dne v noci obtěžovalo skryté číslo, šel jsem podat trestní oznámení. Dušovali se, že vše zjistí, buď od operátora, nebo přes jejich technika tuším z Hradce. Po měsíci mi bylo sděleno, že nemohou nic dělat, ať se obrátím sám na operátora a tuto "službu" si u nich koupím.

Právě že vyhodnotila (přišlo mi to pak i písemně), ale jak říkám, oni jako orgán prý "nemohli dělat nic dalšího", bylo mi vysvětleno, že číslo odtajním já sám za poplatek u operátora a jinak že se celá věc odkládá. Samozřejmě to je tím, že měli na starosti důležitější věci, než takovouhle kravinu, ale stejně mě jejich postup namíchl.