Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava-nefunguje

Zdarvim,

objednával jsem na czc sestavu do PC, bohužel mi ale po zapojení všeho nechce vůbec naskočit nic, jakoby neměl signál, stále se restartuje.

Zkoušel jsem do desky i do grafiky zapojit kabel od monitoru (HDMI / VGA), zkoušel jsem i jinej monitor a pořád nic, větráky se jinak normálně točí.

PC sestavu zasílám v odkazu
https://www.czc.cz/7938fblgoij2gamt18qrfp0i1c/sezn am
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

# Zakladni deska, v pripade ze je s ORIGINAL|tovarnim, (coz u [REV 1.0] je skoro az jisté) BIOSem tvuj procesor nepodporuje, procesory radu 'KABY-LAKE' je podporovan az od verze F20, tak jak OFICIALNE vyrobce uvadi kompatibilitu s RAM 2133 MHz.

TiP ~ Odpoj grafickou kartu (!zcela vytahnout! nesmi byt zasunuta v PCIexpress), zapoj jen '1X RAM' do <A1> (prvni DIMM slot od CPU) a zkus to znova.
* Monitor zapojit do vystupu na zkladni desce.

• Fotografii zapojeni zdroje|napajeni na tvé zakladni desce by jsi mohl postnout ?
"ALE JAK SEM VLOZIM FOTO ? ", jako neregistrovany, pouzij treba : www.hostingpics.net

až budeš objednávat další pc, nezapomeň, že na czc mají sestavení zdarma.
ty "repráky" rovnou vyhoď.

nechce vůbec naskočit nic, ... stále se restartuje.

takže systém zkouší startovat, ale v nějaké tajné chvíli možná s tajnými nápisy na obrazovce se restartuje.
dostaneš se do biosu?

edit:
aha, pokud není podpora cpu (což by v czc samozřejmě zjistili) tak to nejspíš ani nepípne.